Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Trailer bohaterki Cheng Yimo z King of Wushu.

kingofwushulogo
Mam dla was świeżutki trailer jednej z obecnych w grze King of Wushu bohaterek - Cheng Yimo. Jest to postać nastawiona głównie na wspomaganie swoich sojuszników (typowy Support można by rzec) jednakże nie zabraknie jej i ofensywnych umiejętności. Wygląda bajecznie, a jej animacje ruchu, ataku... To po prostu trzeba zobaczyć.

20150102233020a0dzfu7jgc1gtf4b
King of Wushu ruszy z zamkniętymi testami na PS4 już 11 stycznia. Pecetowcy niestety poczekają na tą produkcje trochę dłużej (dokładnej daty nadal nie znamy). Ale uwierzcie mi jest na co czekać. Już sama oprawa graficzna King of Wushu napędzana przez silnik CryEngine znany choćby z serii strzelanek Crysis powoduje u mnie ślinotok. Tak dobrze wyglądającej gry MOBA jeszcze nie widziałem, a to oczywiście nie wszystko co ta produkcja ma nam do zaoferowania, poszczycić się może także choćby naprawdę efektowną walką utrzymaną w azjatyckim stylu (skoki, kombosy, uniki) dynamicznym systemem zmian pogody (raz burza, raz słoneczko) czy nastrojową muzyką. Jeżeli Item Shop w King of Wushu nie będzie zbytnio przesadzony to kto wie, może i zdeklasuje ona Smite'a.


OGHR3N

 

You have no rights to post comments