Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

World Of Warcraft - plan zmian

 

Na oficjalnym forum gry World Of Warcraft w ostatnim czasie opublikowano podsumowanie minionego roku dla gry, a także plany zmian w nadchodzącym roku. Część z nich zostanie wprowadzona z najnowszym patchem(6.1) do dodatku Warlords Of Draenor.

Jedną z najciekawszych nowości będzie wprowadzenie możliwości kupowania tokenów za realne pieniądze, które będzie można potem wykorzystać do opłacenia części subskrypcji, bądź wymiany je za złoto z innymi graczami. Pozwoli to na wykorzystanie zbędnej waluty do przedłużenia czasu gry, a także do zdobycia pieniędzy w grze w legalny i bezpieczny sposób.

Kolejną zapowiedzianą zmianą jest wprowadzenie zakładki na Heirloomy. Jak wiadomo obecnie są one przypisywane do konkretnej postaci, a po zmianie należałyby do jednego konta, co ułatwiłoby używanie ich, a także sprzedaż.

Nie zabraknie także drobniejszych zmian w mechanice gry, np. Flight Masterzy kierować będą graczy najszybszą trasą, bez względu na odkryte przez nich punkty na mapie. Nie umożliwi to jednak korzystania z latających mountów, nawet na maksymalnym poziomie.

Twórcy zapowiedzieli duże zmiany w garnizonach, jednak póki co nie chcą ich ujawnić. Wiadomo jednak, że pojawi się więcej korzyści związanych z bazami znajomych. Każdego zjawiać się będzie postać, która da graczom zadanie za które będą mogli otrzymać nagrody i achievementy. Pojawią się oczywiście nowe questy, przedmioty dla Followers’ów, nowy poziom trudności dla inwazji na garnizon, który będzie obejmował walkę z World Bossem.

Wraz z wprowadzeniem Patchu 6.1 (gracze będą mogli się zmierzyć z Blackhand’em) z rozszerzeniem Legendary Ring Quest, pojawi się pierwszy Legendarny Followers. Wstępnie Blizzard podał, że planuje otwarcie raidu na luty, jednak jest to uzależnione od postępów graczy na Highmaul.

Poza tymi zmianami zapowiedziano jeszcze kilka modyfikacji kosmetycznych m.in. modernizację wyglądu Krwawych Elfów. Zapowiedziano także (lecz nie ujawniono) spore zmiany w Ashran, a także zintegrowania gry z Twitterem

You have no rights to post comments