Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

World Of Warplanes - konkurs i waluty

Firma zajmująca się grą World Of Warplanes oraz World Of Tanks zapowiedziała na świąteczną przerwę moc atrakcji. Ostatnio na stronie głównej World Of Warplanes pojawiła się informacja o konkursie „Mistrzowie doświadczenia”.

Zadaniem jest latanie jednym z wymienionych na stronie samolotów i zdobycie jak najwięcej PD, aby znaleźć się w pierwszej piątce. Każdy gracz może wygrać tylko raz. W przypadku, gdy dwukrotnie zajmie miejsce w pierwszej piątce, otrzymuje nagrodę jedynie za najwyżej zdobytą pozycję. Liczy się jedynie doświadczenie bazowe. Kiedy dwóch graczy zdobędzie tym samym samolotem tą samą liczbę PD, oboje dostają nagrodę. Konkurs trwa od 25 grudnia, do 12.00 11 stycznia. Więcej informacji na stronie: http://worldofwarplanes.eu/pl/news/general/sedoc-gold-cooperation-update/ . 

Ponadto firma informuje o dalszej współpracy z firmą Sedoc, dzięki której możliwe jest kupowanie wirtualnej waluty w punktach w całym kraju. Dostępne są wartości 1000, 2500, 5500 i 7500. Dodatkowo w aktualnie trwa oferta promocyjna, dzięki której za każdy zakup waluty w sieciach Żabka, otrzymać możemy dodatkowe 500 monet. Oprócz tego sklepu do oferty dołączyła również sieć Freshmarket

You have no rights to post comments