Logowanie

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
 • World of Tanks

  Darmowa gra online World of Tanks ze studia Wargames, w którą możesz zagrać już dziś! Ściągnij grę zupełnie za darmo i zasiądź w jednym z kilkudziesięciu czołgów, które nie tylko walczyły w czasie II wojny światowej, ale wybrać możesz również prototypy czołgów, które nigdy nie wyjechały na pole bitwy!

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • World of Warplanes

  World of Warplanes - jest grą akcji w konwencji MMO. Gracze mają okazję zasiąść za sterami kilkudziesięciu historycznych samolotów bojowych i wziąć udział w spektakularnych, podniebnych bitwach.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Anno Online

  Anno Online to typowa przedstawicielka gier strategiczno-ekonomicznych takich jak przykładowo Settlers czy Age of Empires. Budujemy i rozwijamy miasta, eksplorujemy i zdobywamy nowe tereny, a wszystko rozgrywa się w stylizowanej na średniowiecze scenerii.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • Firefall

  Firefall to darmowa strzelanina MMO z elementami RPG w klimatach science-fiction, stworzona przez byłych twórców World of Warcraft. Nasz bohater opowiada się za jedną z dostępnych frakcji i przeżywa rozmaite przygody w otwartym, rozległym świecie. Oprawa audiowizualna prezentuje się przyzwoicie.

  CZYTAJ WIĘCEJ I ZAGRAJ...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Zbliża się do nas nowy MMOFPS - Phantomers!

phantomerslogo
Firma NTTGame (wydawca między innymi Knight Online oraz Kingdom Online) szykuje dla nas nowego MMOFPS'a. Tytułem tym jest niejaki Phantomers. W produkcji tej znajdziemy pięć grywalnych klas postaci (Rifleman, Sniper, Pointman, Engineer, Destroyer) które różnić będą się od siebie nie tylko nazwą ale i uzbrojeniem oraz dostępnymi wojennymi zabawkami takimi jak np. sensory, drony czy pakiety wsparcia. Początkowo otrzymamy dostęp do pięciu trybów rozgrywki w których to udział wezmą dwie drużyny złożone maksymalnie z 8 graczy.

phantomers cap 03
Graficznie Phantomers prezentuje się całkiem przyzwoicie co możecie zresztą zobaczyć na poniższym filmiku. Niestety nie znamy dokładnej daty jego premiery. Niepewny jest również Item Shop - twórcy MMOFPS-ów zazwyczaj wrzucają do niego wiele ułatwiających rozgrywkę gadżetów jak i masę kozackich giwer licząc na łatwy zarobek. Ale o tym jak to faktycznie będzie wyglądać przekonamy się zapewne już wkrótce. Co ciekawe podobno wpierw do gry wkroczą Turcy, a dopiero później my. Smuteczek.

OGHR3N

 

You have no rights to post comments